החנות פתוחה א-ה 7:30-16:00 יום ו' 7:30-13:00
גל אלקטרוניקה , רח יפו 45 , חיפה
חדשות

בלה בלה בלה

יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
נושא:
עשו לנו לייק בפייסבוק

מאמרים

אל פסק למוצרי חשמל

למה זה חשוב? איך זה משפיע על על מוצרי החשמל? ולמה אני צריך את זה? כל השאלות והתשובות שרציתם לדעת וחשוב לדעת , קבלו עוד המלצה חמה מאיתנו

לשם מה משתמשים במערכת אל פסק ?

מערכת אל-פסק מספקת את אמצעי ההגנה הטובים ביותר נגד שלל בעיות והפרעות חשמל העלולות לגרום לנזק בלתי הפיך למכשירי חשמל ומחשוב רגישים. יש קשת נרחבת של ארועי חשמל המסוכנים למערכות ומכשור חשמלי . לדוגמא : קפיצות מתח העלולות לגרום לשריפת חלקים קריטיים במערכות מחשוב/ציוד מעבדה/מכשירי חשמל רגישים. נפילות מתח הגורמות למערכות לקרוס, ספייקים – קפיצות מתח "תלולות" – מעל ל 270 וולט המתרחשות בפרק זמן של מילישניות וגורמות לשריפה של רכיבים אלקטרוניים רגישים , וכמובן הפסקות חשמל כתוצאה מקצר , עומס , מזג אוויר ועוד.
בנוסף מערכות אל פסק מעניקות בזמן הפסקת חשמל את האפשרות להמשיך ולעבוד ולספק חשמל לציוד המחובר למערכת (נקרא בשפה מקצועית זמן גיבוי).


רקע כללי

מה הגורם להפסקות חשמל?

בארץ ישראל קיים סבך של תחנות ורשת קווי חשמל מתח נמוך גבוה ועליון להולכת חשמל.
 כולנו מחוברים לרשתות אלו ובהכרח מושפעים מכל עליה או ירידת מתח על הקו המגיע אלינו.
לרשת המביאה אלינו חשמל, מחוברים צרכנים רבים נוספים חלקם גדולים וחלקם קטנים, כאשר קיימת דרישה לזרם גבוה ע"י צרכן גדול או סתם בשל עליית ביקוש כגון יום חם או קר במיוחד, נאלצת חברת החשמל לחבר ולנתק תחנות השנאה בהתאמה ולעיתים גם להפעיל טורבינות נוספות כמענה לביקוש והמיתוג הזה הוא  בדיוק התהליך שגורם לעליות או נפילות מתח וכמובן לרעשים על הקווים. 
בנוסף , הפסקות חשמל נגרמות ברמה המקומית מסיבות רבות: פגיעה בכבל הולכה, קצר, עומס יתר, מזג אוויר – ברקים, קריעת חוטי חשמל כתוצאה מרוחות, קריסות עצים ועוד.

 
 
 
גל אלקטרוניקה , רח יפו 45 , חיפה, טלפון: 04-8527279 טלפקס: 04-8516072
 
 
כל הזכויות שמורות לגל אלקטרוניקה 2014 © אין להעתיק כל תוכן מאתר זה ללא רשות מבעל האתר